Doradztwo Konsultacje Szkolenia

Nasze kompetencje to ponad dziesięć lat doradztwa, szkoleń, zarządzania systemami operacyjnymi i informatycznymi.

Szczegółowy zakres usług

Usługi podstawowe:

 1. Doradztwo, wdrożenia, wsparcie w zakresie oprogramowania Symfonia Kadry i Płace, Płace, Finanse i Księgowości, Fakturowanie, Środki Trwałe, Analizy Finansowe, Handel. Programy z grupy Start, Premium i ERP (Forte).
 2. Budowa, modelowanie systemów wynagrodzeń w oparciu o elementy programu Kadry i Płace Premium, ERP (Forte), pisanie formuł kadrowo-płacowych, raportów.
 3. Integracja między programami Symfonia oraz z aplikacjami zewnętrznymi, Płatnikiem, systemami bankowymi.
 4. Kompleksowe instalacje, aktualizacje i konfiguracja - Symfonia Start, Premium, ERP (Forte) oraz programów do obsługi baz danych m.in SQL Server Management Studio, Pervasive PSQL.
 5. Specjalistyczne szkolenia z zakresu programów Symfonia Kadry i Płace, Finanse i Księgowość, Środki Trwałe, Handel, Fakturowanie, Płatnik, MS Office Excel , MS Office Word, Power Point, Płatnik prowadzone na różnych poziomach zaawansowania.


 6. Diagnostyka, naprawa, konwersja, migracje baz danych Symfonia.
 7. Pisanie raportów uzupełniających i rozszerzających funkcjonalność programów Symfonia.
 8. Budowa oprogramowania dedykowanego rozwiązania szczególne, nietypowe, CRM-y.
 9. Pomoc w przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji niezbędnej do założenia kwalifikowanego i niekwalifikowanego podpisu elektronicznego.
 10. Instalacje aplikacji zarządzających do podpisu elektronicznego kwalifikowanego, kart kryptograficznych oraz aplikacji dedykowanych KIR, Sigillum, Unizeto. Instalacje, odnowienia i aktywacje podpisu elektronicznego kwalifikowanego (certyfikatu kwalifikowanego) w systemie Windows i programie Płatnik.

Specjalistyczne usługi informatyczne:

 1. Stały nadzór informatyczny outsourcing usług IT, helpdesk, archiwizacja i zabezpieczanie danych. Usługi świadczone na zlecenie lub w/g umowy serwisowej z gwarantowanym czasem reakcji.
 2. Zarządzanie sieciami i systemami operacyjnymi w oparciu o systemy operacyjne rodziny Windows i Linux.
 3. Budowa i konfiguracja sieci LAN, WAN, VPN w oparciu o produkty liderów rynku: Cisco. Linksys, 3com, RWData.
 4. Administracja serwerami poczty stron www., ftp opartymi o Linux Debian i Windows.
 5. Doradztwo w zakresie oprogramowania wspierające działalność operacyjną firmy (obieg dokumentów, informacji, controlling, systemy klasy ERP, CRM).
Zakres usług do pobrania w formacie PDF

×

Katalog szkoleń:

 1. Intensywny Kurs Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik. Część praktyczna i teoretyczna z elementami prawa pracy, ustaw dodatkowych.
 2. Kurs Symfonia Finanse i Księgowość.
 3. Kurs Symfonia Środki Trwałe.
 4. Kurs Symfonia Handel.
 5. MS Office Excel. Kursy prowadzone na różnych poziomach zaawansowania.
×

Polityka bezpieczeństwa

Zamknij


Serwis www.ami-firma.pl wykorzystuje cookies z włączoną anonimizacją IP (zgodnie z RODO) dla potrzeb Google Analytics. Akceptacja oznacza zgodę na ich zapis na dysku lokalnym i ich wykorzystanie. Brak zgody nie uniemożliwia korzystania z serwisu. Więcej informacji w pliku: Polityka bezpieczeństwa danych
Akceptuję politykę prywatności, zamknij informację.